Sic Bo veebikasiinod

Sic Bo on mäng, mille populaarsus on kasvanud paljudes erinevates riikides. Mõnikord tuntakse seda teiste nimedega, näiteks suur ja väike või hi-lo. Selle populaarsus sai alguse kogu Aasias, kuid ei läinud kaua aega, enne kui seda online kasiinod tutvustasid. Kui see juhtus, kiirendas see huvi mängu vastu. Üks põhjus, miks see nii hästi vastu võeti, on see, et see on täringumäng ja täringute paljud erinevad versioonid on alati olnud populaarsed. Sellel on natuke õppimiskõver, kuid kui see on tehtud, teeb enamik mängijaid selle lemmikuks.

Põhiline Sic Bo mängumängKuidas võita Sic BoSic Bo mängimine lõbu pärastSic Bo ajalugu
Liis Mägi
WriterLiis MägiWriter
Põhiline Sic Bo mängumäng

Põhiline Sic Bo mängumäng

Sic Bo'l on craps-mänguga palju sarnasusi, millest peamine on see, et mõlemat mängu mängitakse täringuga. Suur erinevus on see, et seda mängu mängitakse kolme täringuga. Mängu eesmärk on saada täringute veeremise järel erinevaid kombinatsioone. Seal on sic Bo-laud, kuhu mängija panustab. Mängija paneb lihtsalt oma panuse, valides, milliseid ruute nad lauale tahavad. Siis on täringu veeretamine. Laual olevad ruudud kujutavad erinevaid kombinatsioone ja mängija valib ühe või mitu, mis nende arvates rulli tuleb.

Põhiline Sic Bo mängumäng
Kuidas võita Sic Bo

Kuidas võita Sic Bo

Sic Bo mäng on õnnemäng, kuigi mõnele mängijale meeldib proovida strateegiat välja töötada. Keskenduda tuleks väljamaksevõimalustele. Mida madalamad need on, seda suurem on võiduvõimalus. Panuste tegemiseks on erinevaid võimalusi. Nende hulka kuulub ka võimalus panustada vaid ühele numbrile. Siis võib mängija panustada ka kombinatsioonidele, kahele numbrile või kolmele numbrile. Kihlvedude versioonid hõlmavad paaripanuseid, kolmikpanuseid. Siis on valida kas suur või väike panustamine. Võimalus on teha lihtsalt üks panus või mitu. Mida rohkem panuseid tehakse, seda suurem on võimalus võita.

Kuidas võita Sic Bo
Sic Bo mängimine lõbu pärast

Sic Bo mängimine lõbu pärast

Panus selliste mängude peale nagu Sic Bo, paneb mängu põnevust lisama. Panustamine lihtsalt ei tohiks mängu naudingut asendada. See on suurepärane kogemus, kui keegi võidab oma panuse, kuid see ei tohiks olla selle mängu ainus eesmärk. Selle mängu võrgus tasuta mängimiseks on palju võimalusi, aga ka paljudes online-kasiinodes panustamisvõimalusi. Mängu lõbusus kaob, kui inimene panustab raha, mida ta ei saa kaotada. Vastutustundlikult panustamine lisab mängu lõbu.

Sic Bo mängimine lõbu pärast
Sic Bo ajalugu

Sic Bo ajalugu

See on mäng, mis pärineb meelelahutusvormist, mida mängisid iidsed hiinlased. Mängitakse kolme täringuga. Sic Bo tähendab väärtuslikku täringut. Aasias on see alati populaarne olnud. Ameerikasse jõudis see alles 20. sajandi alguses. Aja möödudes kasvas selle populaarsus. Mängu põhitõed on puutumata, kuid on ka erinevaid versioone. Seda võrreldakse sageli craps-mänguga, mida mängitakse ka täringutega. See sarnaneb ka teise kolme täringuga mängitud mänguga, mida nimetatakse suureks ohuks. Teine variatsioon on Chuck A Luck.

Sic Bo ajalugu
About the author
Liis Mägi
Liis Mägi
About

Liis Mägi, Eesti tõusev täht online-kasiinomängude lokaliseerimises, tabab mängu olemust, põimides sisse Eesti rikka kultuurialatoon. Tema lähenemine ühendab globaalse kõlapinna kohaliku hõnguga.

Send email
More posts by Liis Mägi