Kuidas mängida mobiilis Sic Bo

Sic Bo tähendab lihtsalt täringutepaari. 'Mäng saadi iidsest Hiina hasartmängust. Pole üllatav, et mäng on Hiinas ja Aomeni piirkonnas laialt populaarne. Kuid seda pakuvad ka arvukad kasiinod, kus on Aasia kasiinomänge.

Sic Bo mängimine pole nii keeruline, kuna selle nimi teeb selle kõlama. Suurepärase tarkvara ja põneva graafika abil on Sic Bo mobiiltelefoni abil mängimine väga lihtne ja lõbus. Mängijad saavad õnne proovimiseks valida tasuta või pärisrahaga mängude vahel. Selle populaarsust mobiiltelefonides suurendab asjaolu, et mängijad saavad kihlvedude pealt rõõmu tunda ka liikvel olles.

Mobiilsed Sic Bo rakendusedSic Bo AndroidisSic Bo iPhone'is ja iOS-isSic Bo tahvelarvutis
Liis Mägi
WriterLiis MägiWriter
Mobiilsed Sic Bo rakendused

Mobiilsed Sic Bo rakendused

Mängijatele, kes soovivad oma õnne proovile panna või lihtsalt aega veeta, on saadaval arvukalt mobiilseid Sic Bo mänge. Kuna mobiiltelefoni abil on väga mugav mängida ja sellisena toodetakse üha enam mänge, mis sobivad sellistele platvormidele.

Kõik mängijad peavad vaid oma nutitelefoni alla laadima mõne arvukatest saadaval olevatest rakendustest ja alustama panuseid. Mängus on kolm täringut, mängulaud ja palju erinevaid panustamisvalikuid. Mängimisel veeretatakse täringut ja mängijad peavad tulemust täpselt ennustama. Seal on veebijuhendid ja samm-sammult juhised, mis muudavad mängu suhteliselt lihtsaks.

Mobiilsed Sic Bo rakendused
Sic Bo Androidis

Sic Bo Androidis

Kõik mobiiltelefoni Sic Bo mänguteenuse pakkujad toetavad android-seadmeid. Enamik veebikasiinosid pakuvad oma veebisaidil linki, millel mängijad saavad klõpsata, et oma androidi rakendus alla laadida. Enamik toetatud seadmeid on androidi versiooniga 4.1 ja uuemad.

Enamik Sic Bo androidi rakendusi sobib suurepäraselt uutele mängijatele, sest need pakuvad enne mängu panustamise alustamist võimaluse mängu õppida ja seda mõista. Rakendusi saab ka tasuta alla laadida, mis tähendab, et mängijad pääsevad mängule odavalt juurde. Mängud võimaldavad mängijatel maksimumpanustega silmitsi seista uute väljakutsetega, saades samal ajal ka tasuta kihlveo žetoone mängude päevas.

Sic Bo Androidis
Sic Bo iPhone'is ja iOS-is

Sic Bo iPhone'is ja iOS-is

Kõik Sic Bo mobiilimängude pakkujad toetavad ka iOS-i opsüsteemis töötavaid seadmeid. Mängijad saavad valida soovitud mängu oma Apple'i seadmete rakenduste poest. Enamikul veebikasiinodel on oma veebisaidil juba link, mille kaudu mängijad saavad oma mobiilirakenduse hõlpsalt leida.

Mängijad registreerivad pärast rakenduse allalaadimist oma kontod ja hakkavad oma panuseid panustama. Rakendused on avatud, et mängijatele kuvataks Sic Bo mängulaudu, et alustada kihlvedude lõbutsemist. Sic Bo edetabeli parimate teenindusaegade konkureerimiseks saab mängida päris raha eest või teiste võrgumängijate vastu.

Sic Bo iPhone'is ja iOS-is
Sic Bo tahvelarvutis

Sic Bo tahvelarvutis

Sic Bo harrastajatel on oma tahvelarvutite kasutamine mängu mängimiseks suhteliselt lihtne. Laiema ekraaniga on rohkem ruumi tükkide valimiseks ja teisaldamiseks. Kõigi eeliste abil, mida mobiilimängud pakuvad, saavad tahvelarvuteid kasutavad mängijad alla laadida oma lemmikprogrammid Sic Bo või mängida veebibrauserist.

Mängijad saavad kasutada oma Androidi tahvelarvuteid või iPade. Funktsioonid võimaldavad mängukogemusel olla vähem igav. Neil, kes soovivad suurtel ekraanidel mängida, on õnne. Graafikat säilitatakse ka tahvelarvutites, seetõttu saab mängu nautida ilma end ebamugavalt tundmata.

Sic Bo tahvelarvutis
About the author
Liis Mägi
Liis Mägi
About

Liis Mägi, Eesti tõusev täht online-kasiinomängude lokaliseerimises, tabab mängu olemust, põimides sisse Eesti rikka kultuurialatoon. Tema lähenemine ühendab globaalse kõlapinna kohaliku hõnguga.

Send email
More posts by Liis Mägi