Uudised

Peamised saladused, kuidas Live Sic Bo-s võita
2021-12-08

Peamised saladused, kuidas Live Sic Bo-s võita

Sic Bo on klassikaline Hiina juurtega hasartmäng. See on õnnemäng, mis hõlmab kolme täringu viskamist, et teha kindlaks, kas mängija ennustav instinkt toob kaasa kaotuse või võidu. Kuigi Sic Bo oli algselt populaarne Aasia mäng, leidis see tee Euroopa ja Ameerika kasiinodesse, kus sellele viitavad erinevad nimevariandid. USA-s tuntakse seda rahvasuus Chuck-a-Luckina, samas kui Ühendkuningriigi mängijad nimetavad seda Grand Hazardiks.

Ennustustarkvara kasutamine Sic Bo-s
2021-12-01

Ennustustarkvara kasutamine Sic Bo-s

Sic Bo on eksisteerinud pikka aega. Mängu käik hiljuti välja antud mängu variatsioonidel jääb samaks. Tehnoloogia on aga õnnistanud Sic Bo entusiaste ainulaadsete tööriistadega, mis võimaldavad neil teha otsuseid sekundi murdosaga. See leht keskendub Sic Bo ennustustarkvarale, mis võimaldab mängijatel Sic Bo võidukoefitsiente parandada. Lisateavet tarkvara toimimise kohta leiate järgmistest jaotistest.

Super Sic Bo (Evolution) mäng
2021-11-24

Super Sic Bo (Evolution) mäng

Evolution Gaming lisas oma ulatuslikule reaalajas mängude kollektsioonile uue pealkirja nimega Super Sic Bo. Nagu kõik Evolutioni stuudiotes tehtud mängud, on ka sellel piisavalt suurepäraste funktsioonidega, mis hoiavad teid tundideks ekraani külge liimituna. Mängu üks unikaalseid omadusi on kordajate kaasamine. Õnnelikud mängijad suurendavad oma panuseid hüppeliselt, kui saavutavad suurima kordaja. Jätkake lugemist, et saada rohkem teavet mängu ja Super Sic Bo loomisel kasutatud ainulaadsete disainitehnikate kohta.

Kuidas mängida Sic Bo mobiilis
2021-11-17

Kuidas mängida Sic Bo mobiilis

Sic Bo on populaarne kasiinomäng kasiinohuviliste seas üle kogu maailma. Paljud arendajad teevad nüüd mängust mobiiliversiooni. Selle abil ennustavad mängijad tulistaja visatud kolme täringu tulemust. Mobiilis Sic Bo võitmine sarnaneb algse mänguga. Peate täringu tulemuse kohta õigesti ennustama. Siin on pilk selle aspektidele mängides populaarset kasiinomängu mobiilis.

Sic Bo Deluxe (Playtech) mängude ülevaade
2021-11-10

Sic Bo Deluxe (Playtech) mängude ülevaade

Playtech andis 2020. aastal välja Sic Bo Deluxe, et täiendada ettevõtte ulatuslikku reaalajas edasimüüjate mängude kogu. Pärast edukat jooksmist mitme Quantumi seeria reaalajas mänguga sai Playtech võimaluse kasutada Sic Bo uut versiooni, millel on Aasia teema, värvikas liides ja tipptasemel funktsioonid. Lisateavet Sic Bo Deluxe kohta leiate allolevatest jaotistest.

Live Sic Bo (Ezugi) mängu ülevaade
2021-10-06

Live Sic Bo (Ezugi) mängu ülevaade

Sic Bo on tuntud kasiinomäng, mida armastatakse lihtsuse ja suurte võiduvõimaluste poolest. Enamikul tuntud mänguarendajatel on oma versioon mängust. Erinevad variatsioonid leiate paljude online -kasiinode live -kasiinodest. Ezugi liitus arendajatega, kellel on juba digitaalsed versioonid Sic Bo suurejoonelise täiendusega nende mängude kollektsioonile. See on pealkirja all “Live Sic Bo” ja sellel on ainulaadne disain.

Sic Bo Dragons (Wazdan) Mängu ülevaade: 4-täringuline megavõit
2021-09-29

Sic Bo Dragons (Wazdan) Mängu ülevaade: 4-täringuline megavõit

Sic Bo Dragons on selle värskendatud versioon Sic Bo Wazdani mäng. See sisaldab iidsest Hiinast pärit algse mängu elemente ja lisas uusi aspekte, näiteks nelja täringut kolme asemel. Selle tulemusel pakub uusim versioon mängijatele veel kuus võiduvõimalust. Lisaks on mängus õnnelikke draakoneid. Nagu hiina uskumused, annavad draakonid mängijale megavõidu kordaja, mille suurus on X1240 nende panusest.

Kõrge riskiga strateegia Sic Bo mängijate seas
2021-09-15

Kõrge riskiga strateegia Sic Bo mängijate seas

High rolleritel on tohutu rahakott, mis on valmis seda kahekordistama või jackpoti võitma igas kasiinomängus. Uurime kõrge riskiga strateegiat, mis võib muuta teid miljonäriks.

Ennustamismustrid, mida Sic Bo mängijad kasutavad
2021-09-08

Ennustamismustrid, mida Sic Bo mängijad kasutavad

Mõned panustamismustrid, mida mängijad Sic Bo -s järgivad, on osutunud kasumlikuks. Selles ülevaates toome esile mõned neist mustritest ja selgitame nende tööpõhimõtet. Jätkake lugemist, et teada saada, kuidas mängijad oma ennustuste parandamiseks panustamismustreid kasutavad mängus võitnud.

Ezugi laieneb Itaalias tehingusse Microgame'iga
2021-08-25

Ezugi laieneb Itaalias tehingusse Microgame'iga

Evolution Groupi vihmavarju all tegutsev live -kasiinoteenuse pakkuja Ezugi on laiendanud oma haaret Itaalia online -kasiinoturul, tehes koostööd sisu- ja platvormiteenuste pakkujaga Microgame.

Hasartmänge õhutas Filipiinidel president
2021-08-04

Hasartmänge õhutas Filipiinidel president

COVID-19 pandeemia on Filipiinide majandus- ja finantsolukorrale avaldanud äärmiselt ebasoodsat mõju. Tegelikult vähenesid valitsuse tulud 2020. aasta juulis enam kui 340 miljonilt PHP-lt (6771 dollarilt) 291 920 000 PHP-le (5 811 550 dollarile) 2021. aasta mais. Valitsuse rahaliste vahendite kogumiseks aitab president Rodrigo Duterte öelda, et hasartmängudele sarnaste tegevuste julgustamine on mõistlik asi, mida teha .

Parimad Sic Bo tarkvaraarendajad
2021-07-28

Parimad Sic Bo tarkvaraarendajad

Veebikasiinod anna Sic Bo fännidele võimalus mängida mängu erinevates seadmetes, sealhulgas lauaarvutites, nutitelefonides ja tahvelarvutites. Sic Bo mängud Internetis on kas aktiivsed või juhuslike arvude generaatori (RNG) tüübid. Mõnel online-kasiinol on demo- või prooviversioon RNG, nii et algajad saavad õppida, kuidas Sic Bo-d mängida, ilma et neile oleks mingit rahalist riski.

Sic Bo kasiinomängude strateegiad ja näpunäited
2021-07-21

Sic Bo kasiinomängude strateegiad ja näpunäited

Hiinast pärit Sic Bo on Aasias tohutult populaarne kasiinomäng, mis kogub kuulsust mujal maailmas. Nagu jama, mängitakse ka Sic Bo täringutega. Erinevus seisneb selles, et võitja väljaselgitamiseks on krõpsude jaoks vaja mitu täringurulli, samas kui Sic Bo's on iga täringuviske tulemuseks see, et mängijad võidavad või kaotavad panused.

Parimad Sic Bo veebikasiinod maailmas
2021-07-07

Parimad Sic Bo veebikasiinod maailmas

Koos pokkeri, blackjacki, mänguautomaatide ja paljude teistega on Sic Bo tohutult populaarne mäng nii maal kui ka online-kasiinodes. Termin Sic Bo tähendab tõlkes „väärtuslikud täringud“ ja on üks kahest täringupõhisest kasiinomängust - teine on jama.