Uudised

August 25, 2021

Ezugi laieneb Itaalias tehingusse Microgame'iga

Liis Mägi
WriterLiis MägiWriter

Evolution Groupi vihmavarju all tegutsev live -kasiinoteenuse pakkuja Ezugi on laiendanud oma haaret Itaalia online -kasiinoturul, tehes koostööd sisu- ja platvormiteenuste pakkujaga Microgame.

Ezugi laieneb Itaalias tehingusse Microgame'iga

Itaalia operaatoritele, kellel on Microgame'i toide, antakse juurdepääs Ezugi reaalajas edasimüüjate mängudele. Nende mängude hulgas on live sic bo, põnev õnnemäng täringutega, kus põhipanuse teoreetiline RTP on 90%lähedal. Muud Ezugi live -diileri mängud on uuenduslikud Lucky 7 ja 32 kaardid. Ezugi pakub ka traditsiooniliselt populaarseid live -kasiinomänge, nagu blackjack, pokker, baccarat ja rulett.

Sümbiootiline suhe Interneti -hasartmängudes

Ezugi tegevjuhi Kfir Kugleri sõnul toob partnerlus mõlemale poolele jõudu ja ühtsust. Lisaks avaldas ta veendumust, et Ezugi lokaliseeritud sisu saab Microgame'i portfelli vääriliseks lisandiks ning võimaldab Microgame'i jõul töötavatel online -kasiinodel paremini konkurentidest eristuda, pakkudes autentset ja põnevat mängukogemust.

Kugler kiitis ka Microgame'i kui tõelist teerajajat ja tõstis selle esile Itaalia veebimänguturu parima tarnijana.

Vahepeal tõi Microgame'i tegevjuht Marco Castaldo mitu põhjust, miks ta astus 2021. aasta juulis partnerlusse Ezugiga. Ta kirjeldas Microgame'i äärmiselt kõrgeid standardeid, kui ta otsis uut koostööd ja partnerlust tarnijate ja ülemaailmsete operaatoritega.

Seda tehes tagab Microgame oma toodete täielikkuse ja konkurentsivõime turul. Castaldo kinnitab samuti, et partnerlus Ezugiga aitab Microgame'il täita oma eesmärki pakkuda Itaalia operaatoritele parimaid lahendusi.

Castaldo usub, et Ezugi maailmatasemel live-diileri sisu lisamine Microgame'i portfelli kinnitab tema ettevõtte positsiooni mängude pakkuja ja platvormina Itaalias.

Esugi Premium Live -kasiinod

Ezugi live-kasiinomänge voogesitatakse reaalajas kaasaegsetest stuudiotest erinevates kohtades üle maailma. Nende hulka kuuluvad Colombia, Malta, Kambodža, Läti, Belgia ja palju muud. Igas stuudios on kogenud ja elegantne keskkond koos professionaalselt koolitatud edasimüüjatega.

Ezugi kasutab uusimaid tehnoloogiaid, et pakkuda põnevat ja kaasahaaravat live -kasiinokogemust mitte ainult operaatoritele, vaid ka nende mängijatele. Veelgi enam, kõik Ezugi live -edasimüüjate mängud on loodud laitmatult töötama laua- ja mobiilseadmetes, olenemata mängijate asukohast.

Ezugi kohta

Rühm hasartmängutööstuse eksperte asutas Ezugi 2012. aastal. Curacao eGamingi litsentsiameti registreeritud ja litsentsitud ettevõte on läbinud Itech Labsi, SCG-Bulgaaria, RSG-Eclipse'i ja BMMi kontrolli. Ezugi on sõlminud partnerlussuhteid enam kui 100 veebikasiino operaatoriga üle maailma.

Microgame'i kohta

Itaalia insener Fabrizio D'Aloia asutas Microgame'i 1996. aastal veebirakenduste arendamise pakkujana. Järgnevatel aastatel laiendas ta oma tegevust, et hõlmata ka spordipanuseid, loteriisid ja bingot. Üle 90 kaubamärgi, kümnete veebimüüjate, 650 000 mängukonto ja 160 miljoni tehinguga aastas peetakse Microgame'i üheks Itaalia mänguturu liidriks.

Microgame'i toodete hulka kuuluvad online-kasiino, virtuaalne pokkerituba, suur spordiraamat, kus on igal spordihooajal tuhandeid loetletud sündmusi, 90-numbrilised online-bingomängud ja palju muud.

About the author
Liis Mägi
Liis Mägi
About

Liis Mägi, Eesti tõusev täht online-kasiinomängude lokaliseerimises, tabab mängu olemust, põimides sisse Eesti rikka kultuurialatoon. Tema lähenemine ühendab globaalse kõlapinna kohaliku hõnguga.

Send email
More posts by Liis Mägi
undefined is not available in your country. Please try:
Peamised saladused, kuidas Live Sic Bo-s võita
2021-12-08