Kuidas mängida Sic Bo

Ruletiga väga sarnane Sic Bo on väga lõbus mäng, millest paljud inimesed ei tea. Mängu ajal veereb diiler 3 täringut ja mängijad panevad žetoone aladele, mis kujutavad tulemusi, millele nad tahavad panustada. Mängu tarkvara või edasimüüja veeretab 3 täringut väikeses rinnas ja paljastab juhuslikud tulemused. Mängija ennustatud tulemuse iga number saab võidu, samas kui valed ennustused on kaotused. Panustamisvõimalusi on 6, mis on mängu kõige olulisem ja põnevam osa.

Eelarve määramineKiibide ostmineKuidas panustadaSic Bo-panuste tüübid
Loe rohkem
Liis Mägi
WriterLiis MägiWriter
Eelarve määramine

Eelarve määramine

Ehkki Sic Bo näib olevat sirgjooneline mäng, on see ikkagi hasartmängude tüüp ja kõike, mis on kaalul, tuleb taktitundeliselt mängida. Mängijad vahetavad oma raha žetoonide vastu, mida diiler pakub. Nii võib see mängija konto hõlpsalt tühjendada, eriti kui tehakse suuremaid koefitsiente. Meelelahutuseelarve osana on soovitatav kaaluda Sic Bo jaoks sularaha, nagu ka filmidele ja showdele kulutatud raha. Deebet- ja krediitkaartide kasutamine on väga heidutatud, kuna see võib panna kedagi kulutama rohkem, kui nad olid kavandanud.

Eelarve määramine
Kiibide ostmine

Kiibide ostmine

Kiibid seatakse Sic Bo lauale panustamiskasti. Mängijad panid žetoonide ostmiseks lihtsalt lauale raha. Nagu iga teinegi kasiinolaua mäng, ei edastata žetoonide ostmisel kunagi raha otse vahendajale. Kahtluste vältimiseks on oluline panna sularaha lauale ja edasimüüja neid valida. Samamoodi oleks vale, kui edasimüüja anna žetoonid otse mängija kätte. Selle asemel panevad nad lauale, et mängija saaks neist kinni võtta ja panustama hakata.

Kiibide ostmine
Kuidas panustada

Kuidas panustada

Mängijatel soovitatakse panustada rahasummale, mida nad on nõus kaotama. Sic Bo's ennustamine hõlmab ostetud žettide lauale panemist kombinatsioonis, mis mängija arvates on valtsitud täringu tulemus. Igal kombinatsioonil on oma võiduvõimalused ja need teadmised on teadliku sammu tegemisel üliolulised. Iga panuse väljamakse kuvatakse Sic Bo tabelis. Seega on mängijatel kõik vajalik võimalike tulemuste hindamiseks olemas. Mida kõrgemad on väljamakse koefitsiendid, seda väiksemad on võimalused võita. Kuid võiduvõimalused on suured, kui väljamakse koefitsiendid on madalad.

Kuidas panustada
Sic Bo-panuste tüübid

Sic Bo-panuste tüübid

Ühenumbrilised panused moodustavad kõige alumise rea ja need panustavad võimalusele, et veerus ilmub suvaline arv 1-6. Järgmine rida alt näitab kahekohalisi kombinatsioonipanuseid. Neid kasutatakse kahe konkreetse numbri tulemuse ennustamiseks. Siis ennustavad kolmandas alumises reas olevad kolmekohalised panused järgmisena veeretavate numbrite summat. Ülemises reas on nii kolme-, paari-, suur- kui ka väikesed panused. Kolmikpanused tähistavad kolmekordsete arvude komplekti, samas kui paaripanused ennustavad võimalikke paare. Väikesed panused annavad koefitsiendid täringute iga väärtuse vahemikus 4–10 ja suured panused vahemikus 11–17.

Sic Bo-panuste tüübid
About the author
Liis Mägi
Liis Mägi
About

Liis Mägi, Eesti tõusev täht online-kasiinomängude lokaliseerimises, tabab mängu olemust, põimides sisse Eesti rikka kultuurialatoon. Tema lähenemine ühendab globaalse kõlapinna kohaliku hõnguga.

Send email
More posts by Liis Mägi