Kuidas mängida Sic Bo

Ruletiga väga sarnane Sic Bo on väga lõbus mäng, millest paljud inimesed ei tea. Mängu ajal veereb diiler 3 täringut ja mängijad panevad žetoone aladele, mis kujutavad tulemusi, millele nad tahavad panustada. Mängu tarkvara või edasimüüja veeretab 3 täringut väikeses rinnas ja paljastab juhuslikud tulemused. Mängija ennustatud tulemuse iga number saab võidu, samas kui valed ennustused on kaotused. Panustamisvõimalusi on 6, mis on mängu kõige olulisem ja põnevam osa.

Eelarve määramineKiibide ostmineKuidas panustadaSic Bo-panuste tüübid

Sic Bo on Hiina päritolu hasartmäng. Paljud inimesed mängivad seda mängu lõbu pärast või panuste võitmiseks. Kuid nad õpivad kõigepealt seda mängu mängima, kasutades kolme täringut. Sic Bo tabel sarnanes ruletis kasutatud tabeliga. Selles juhendis on teavet, mis aitab paljudel mängijatel seda mängu õppida. Samuti mõistavad nad strateegiaid ja mängureegleid, mis aitavad neil Sic Bo-l võitu saada.

Loe rohkem

Sic Bo tõlkes tähendab lihtsalt "täringupari" ja see on ebavõrdne õnnemäng, mis pärines iidsest Hiinast. Mängule eelneb populaarsuse osas ainult baccarat Macaus ja Hiinas. Mäng on tohutu sensatsioon ka teistes maailma piirkondades, eriti suurtes kasiinodes, mis pakuvad Aasia mänge.

Loe rohkem

Nagu paljud inimesed on öelnud, võimaldab ikka ja jälle mängu mängimine mängijal täiustada oma oskusi. Sic Bo võimalikult mitu korda mängimine on parim viis tulevasteks võitudeks valmistumiseks. Muidugi ei tohiks harjutamise ajal oma rahaga mängida. Selle asemel peaksid nad kontrollima Interneti-kasiinosid, mis võimaldavad mänguritel Sic Bo-d tasuta mängida. Üks eeliseid, mida siin nautida, on see, et keegi ei riski raha kaotada. Mängijatel on jällegi vabadus harjutada, kui nad on kuskil, kui neil on natuke vaba aega.

Loe rohkem

Pole kahtlust, et Sic Bo on endiselt üks populaarsemaid mänge kasiinodes. Paljud professionaalsed mängurid tunnevad mängu, sealhulgas sellega kaasnevaid reegleid. Internetis on palju üksikasju, mis räägivad sellest mängust. Lisaks pakub see taustteavet, mis on pakitud ajaloost ja selle mängu õppimise põhitõdedest. Seega peavad mängijad enne mängust osa saama selle mängu olulistest põhimõtetest. Lisaks peavad mängijad mõistma, et nad saavad teha mitu panust korraga. Seega, mida varem nad põhimõtteid mõistavad, seda parem neile.

Loe rohkem

Mängijatele lõbusate mängude pakkumisel võib Sic Bo konkureerida väheste kasiinomängude abil. Üks aspekt, mis selle täringumängu silma paistab, on mitmesugused panustamisvõimalused. See lai panustamiskogus sobib erinevate hasartmängustiilidega mängijatele. Siin on mõned levinud Sic Bo panused.

Loe rohkem
Jun Xian Lim
ExpertJun Xian LimExpert
LocaliserLiis MägiLocaliser
Eelarve määramine

Eelarve määramine

Ehkki Sic Bo näib olevat sirgjooneline mäng, on see ikkagi hasartmängude tüüp ja kõike, mis on kaalul, tuleb taktitundeliselt mängida. Mängijad vahetavad oma raha žetoonide vastu, mida diiler pakub. Nii võib see mängija konto hõlpsalt tühjendada, eriti kui tehakse suuremaid koefitsiente. Meelelahutuseelarve osana on soovitatav kaaluda Sic Bo jaoks sularaha, nagu ka filmidele ja showdele kulutatud raha. Deebet- ja krediitkaartide kasutamine on väga heidutatud, kuna see võib panna kedagi kulutama rohkem, kui nad olid kavandanud.

Eelarve määramine
Kiibide ostmine

Kiibide ostmine

Kiibid seatakse Sic Bo lauale panustamiskasti. Mängijad panid žetoonide ostmiseks lihtsalt lauale raha. Nagu iga teinegi kasiinolaua mäng, ei edastata žetoonide ostmisel kunagi raha otse vahendajale. Kahtluste vältimiseks on oluline panna sularaha lauale ja edasimüüja neid valida. Samamoodi oleks vale, kui edasimüüja anna žetoonid otse mängija kätte. Selle asemel panevad nad lauale, et mängija saaks neist kinni võtta ja panustama hakata.

Kiibide ostmine
Kuidas panustada

Kuidas panustada

Mängijatel soovitatakse panustada rahasummale, mida nad on nõus kaotama. Sic Bo's ennustamine hõlmab ostetud žettide lauale panemist kombinatsioonis, mis mängija arvates on valtsitud täringu tulemus. Igal kombinatsioonil on oma võiduvõimalused ja need teadmised on teadliku sammu tegemisel üliolulised. Iga panuse väljamakse kuvatakse Sic Bo tabelis. Seega on mängijatel kõik vajalik võimalike tulemuste hindamiseks olemas. Mida kõrgemad on väljamakse koefitsiendid, seda väiksemad on võimalused võita. Kuid võiduvõimalused on suured, kui väljamakse koefitsiendid on madalad.

Kuidas panustada
Sic Bo-panuste tüübid

Sic Bo-panuste tüübid

Ühenumbrilised panused moodustavad kõige alumise rea ja need panustavad võimalusele, et veerus ilmub suvaline arv 1-6. Järgmine rida alt näitab kahekohalisi kombinatsioonipanuseid. Neid kasutatakse kahe konkreetse numbri tulemuse ennustamiseks. Siis ennustavad kolmandas alumises reas olevad kolmekohalised panused järgmisena veeretavate numbrite summat. Ülemises reas on nii kolme-, paari-, suur- kui ka väikesed panused. Kolmikpanused tähistavad kolmekordsete arvude komplekti, samas kui paaripanused ennustavad võimalikke paare. Väikesed panused annavad koefitsiendid täringute iga väärtuse vahemikus 4–10 ja suured panused vahemikus 11–17.

Sic Bo-panuste tüübid