Sic Bo
et
SicBoSeal
  • Päris raha
  • Boonus
  • Kasiino
  • Kuidas mängida
  • Reaalajas
  • Mobiiltelefon

Kuidas mängida Sic Bo

Ruletiga väga sarnane Sic Bo on väga lõbus mäng, millest paljud inimesed ei tea. Mängu ajal veereb diiler 3 täringut ja mängijad panevad žetoone aladele, mis kujutavad tulemusi, millele nad tahavad panustada. Mängu tarkvara või edasimüüja veeretab 3 täringut väikeses rinnas ja paljastab juhuslikud tulemused. Mängija ennustatud tulemuse iga number saab võidu, samas kui valed ennustused on kaotused. Panustamisvõimalusi on 6, mis on mängu kõige olulisem ja põnevam osa.

Eelarve määramine

Ehkki Sic Bo näib olevat sirgjooneline mäng, on see ikkagi hasartmängude tüüp ja kõike, mis on kaalul, tuleb taktitundeliselt mängida. Mängijad vahetavad oma raha žetoonide vastu, mida diiler pakub. Nii võib see mängija konto hõlpsalt tühjendada, eriti kui tehakse suuremaid koefitsiente. Meelelahutuseelarve osana on soovitatav kaaluda Sic Bo jaoks sularaha, nagu ka filmidele ja showdele kulutatud raha. Deebet- ja krediitkaartide kasutamine on väga heidutatud, kuna see võib panna kedagi kulutama rohkem, kui nad olid kavandanud.

Kiibide ostmine

Kiibid seatakse Sic Bo lauale panustamiskasti. Mängijad panid žetoonide ostmiseks lihtsalt lauale raha. Nagu iga teinegi kasiinolaua mäng, ei edastata žetoonide ostmisel kunagi raha otse vahendajale. Kahtluste vältimiseks on oluline panna sularaha lauale ja edasimüüja neid valida. Samamoodi oleks vale, kui edasimüüja anna žetoonid otse mängija kätte. Selle asemel panevad nad lauale, et mängija saaks neist kinni võtta ja panustama hakata.

Kuidas panustada

Mängijatel soovitatakse panustada rahasummale, mida nad on nõus kaotama. Sic Bo's ennustamine hõlmab ostetud žettide lauale panemist kombinatsioonis, mis mängija arvates on valtsitud täringu tulemus. Igal kombinatsioonil on oma võiduvõimalused ja need teadmised on teadliku sammu tegemisel üliolulised. Iga panuse väljamakse kuvatakse Sic Bo tabelis. Seega on mängijatel kõik vajalik võimalike tulemuste hindamiseks olemas. Mida kõrgemad on väljamakse koefitsiendid, seda väiksemad on võimalused võita. Kuid võiduvõimalused on suured, kui väljamakse koefitsiendid on madalad.

Sic Bo-panuste tüübid

Ühenumbrilised panused moodustavad kõige alumise rea ja need panustavad võimalusele, et veerus ilmub suvaline arv 1-6. Järgmine rida alt näitab kahekohalisi kombinatsioonipanuseid. Neid kasutatakse kahe konkreetse numbri tulemuse ennustamiseks. Siis ennustavad kolmandas alumises reas olevad kolmekohalised panused järgmisena veeretavate numbrite summat. Ülemises reas on nii kolme-, paari-, suur- kui ka väikesed panused. Kolmikpanused tähistavad kolmekordsete arvude komplekti, samas kui paaripanused ennustavad võimalikke paare. Väikesed panused annavad koefitsiendid täringute iga väärtuse vahemikus 4–10 ja suured panused vahemikus 11–17.

Read more...
Sic Bo
Kuidas võita

Nagu paljud inimesed on öelnud, võimaldab ikka ja jälle mängu mängimine mängijal täiustada oma oskusi. Sic Bo võimalikult mitu korda mängimine on parim viis tulevasteks võitudeks valmistumiseks. Muidugi ei tohiks harjutamise ajal oma rahaga mängida. Selle asemel peaksid nad kontrollima Interneti-kasiinosid, mis võimaldavad mänguritel Sic Bo-d tasuta mängida. Üks eeliseid, mida siin nautida, on see, et keegi ei riski raha kaotada. Mängijatel on jällegi vabadus harjutada, kui nad on kuskil, kui neil on natuke vaba aega.

Tasakaalustatud Sic Bo strateegia võiks töötada

Tasakaalustatud Sic Bo strateegia sobib suurepäraselt mängijatele, kes soovivad mängida seda kolme täringuga mängu ja saavutada tohutuid võite. Need mängurid on ettevaatlikud, kuna saavad aru, et mängu mängimisel võib juhtuda kõike, mis sõltub suuresti õnnest. Samal ajal on nad madala riskiga strateegia tipus ja noh, nad ei saa sellest midagi enamat. Selle strateegiaga on 9 ja 12 numbrite hulgas, mis annavad mängurile parimad võimalused, kuna nende väljamaksed on tõenäosusele palju lähedasemad. Nutikad Sic Bo mängijad ei unusta kunagi tasakaalus võetud riske.

Palju panuste tegemine on valearvestus

Enamik Sic Bo mängijaid arvab, et rohkem panuseid teenib sageli rohkem raha, kuid see pole alati nii. Ehkki mängurid ei ole piiratud panustega korraga - mõned online-kasiinod lubavad korraga koguni 16 panust, pole soovitatav seda teha. Seda seetõttu, et kui kellelgi on võimalus neid võita, võivad nad ka kaotada. Mängijad peaksid enne oma käikude tegemist hindama kõiki oma panustamisvõimalusi. Milline on tõenäosus võita kõik panused? Kui suur on väljamakse ja kas see on tõesti riski väärt?

Parimad on suured ja väikesed panused

Kogenumad Sic Bo mängijad saavad kinnitada, et enamiku panuste tegemine väikestele või suurtele aladele on suurepärane valik ja see toob võitu. Neil on madalaim maja serv ja parimad koefitsiendid. Seetõttu eelistavad kõige rohkem maismaas asuvate kasiinode mängijad suuri ja väikeseid panuseid, eriti kui nad panustavad suurte rahasummadega. Isegi siis ei piirdu muude võimaluste uurimisega, sest ainuüksi kahe panuse panustamine võib mõnikord olla igav. Põnevus, mis kaasneb teiste võimaluste avastamisega, on seda kindlasti väärt.

Unustage mänguri eksitus

Mänguri eksitus on hasartmängutööstuses üks levinumaid müüte. See ei puuduta mitte ainult Sic Bo mängijaid, vaid ka kõiki mängijaid, kes mängivad muid mänge nagu craps. Selles kinnitatakse, et kui midagi toimub teatud perioodil sagedamini, juhtub see tulevikus harvemini. Näiteks kui olete Sic Bo'd juba pikka aega võitnud, on tõenäoline, et teie kaotused alles algavad, mis pole tingimata faktiline. Sic Bo mängu tulemusi ei mõjuta varasemad tulemused mingil moel. Olulised on teie kasutatavad strateegiad ja õnn.

Read more
Panused

Mängijatele lõbusate mängude pakkumisel võib Sic Bo konkureerida väheste kasiinomängude abil. Üks aspekt, mis selle täringumängu silma paistab, on mitmesugused panustamisvõimalused. See lai panustamiskogus sobib erinevate hasartmängustiilidega mängijatele. Siin on mõned levinud Sic Bo panused.

Panustamine kolmele täringule on lihtsaim panus, mille mängija saab Sic Bo lauale panna. Laual on see vahemikus 4-17. Väljamakse varieerub sageli sõltuvalt individuaalse skoori tekkimise tõenäosusest. Kui mängur panustab kokku 12 peale, võidab ta siis, kui kolme täringukombinatsiooni summa on 12.

Väike ja suur

Veel üks Sic Bo panustamisvõimalus on väike ja suur panus. Mängijad panustavad, kas kolm täringut kokku on väikesed või suured. Kokku loetakse 4–10 väikeseks, 11–17 kokku aga suureks. Olles ühtlase tõenäosusega panus, on väikesed ja suured väiksema riskiga panused. Selliste panustega tehakse väljamakse 1 kuni 1.

Samuti peavad panustajad olema teadlikud, et kui kolmekordne summa ilmub, kaotavad nii väikesed kui ka suured panused. See analoogia õigustab 3 ja 18 puudumist nendes panustes.

Üksikpanus

Ühekordne panus toimub juhul, kui mängija panustab kindlale numbrile. Loodetavasti näitab üks täring valitud numbrit. Väljamakse varieerub sageli sõltuvalt sellest, mitu korda valitud number kolmele täringule ilmub.

1 kuni 1 väljamakse algatatakse, kui nimetatud number kuvatakse ainult ühel täringul. Kui kahel täringul on valitud number, saab mängija nõuda väljamakse 2: 1. Kui kõik kolm täringut veeretavad selle numbri, antakse kihlvedudele väljamakse 12-1. Erinevalt viimasest variandist maksab kolmikpanus kindla kolmiku eest 180 kuni 1.

Konkreetne topelt

Topeltpanuse teevad mängijad, kes on kindlad, et kaks veeretatud täringut sisaldavad täpset arvu, mille nad valivad. Seda panust peetakse sageli riskantseks, kuna see piirab mänguri võiduvõimaluse ainult 7,4 protsendini.

Ehkki võidutõenäosus on väike, on väljamaksed väga ahvatlevad. See maksab 10 kuni 1. Mängija võidab 10 ühikut iga 1 ühiku eest, mida ta panustab. Väljamakse muutub veelgi suupärasemaks, kui kolmas stants ilmub koos nimetatud numbriga. Sellise stsenaariumi korral makstakse väljamakse 30 kuni 1. Panustajad ei ole piiratud kahekordsete mängude arvuga, millele nad saavad panustada.

Kolmekordne panus

Kolmikpanuste korral peaks mängija valitud konkreetne number olema võitmiseks kõigil kolmel täringul. Mängurid saavad valida ükskõik millise kindla kolmiku vahemikus 1 kuni 6. Teine võimalus on panustada mis tahes mittespetsiifilise kolmiku tekkeks.

Kolmikpanus pakub suurimaid väljamakseid Sic Bo-s. See on Sic Bo mängijate peamine panus. Väljamakstud selge kolmiku eest makstakse 180–1. See maksab ka 30–1 iga kolmiku eest. Kõrgrullid eelistavad seda panust selle fantastiliste tulude tõttu. Vähesed kasiinomängud suudavad selliseid koefitsiente täita.

Read more
Põhistrateegia

Sic Bo on Hiina päritolu hasartmäng. Paljud inimesed mängivad seda mängu lõbu pärast või panuste võitmiseks. Kuid nad õpivad kõigepealt seda mängu mängima, kasutades kolme täringut. Sic Bo tabel sarnanes ruletis kasutatud tabeliga. Selles juhendis on teavet, mis aitab paljudel mängijatel seda mängu õppida. Samuti mõistavad nad strateegiaid ja mängureegleid, mis aitavad neil Sic Bo-l võitu saada.

Inimesed kogu maailmas teavad Sic Bo'st vähe. Kuid nad vähemalt teavad, et see on veebikasiino mäng. Uurige selle veebikasiino mängu kohta ja nautige mängimist.

Sic Bo mängimine täringut kasutades

Kas mängijad saavad aru, et täringut kasutades mängitakse ainult kahte kasiinomängu? Kui ei, peavad nad mõistma, et Sic Bo on üks neist mängudest. Inimesed, kellele meeldib mängida online kasiinomänge, saavad seda mängu kaaluda. Nad peavad tundma õppima Sic Bo põhistrateegiat ja panuseid võitma.

Sic Bo mäng on Aasias populaarne, kuid selle mängu jaoks saavad inimesed kasutada Internetti. Internet võimaldab mängijatel mängida võrgumänge olenemata nende asukohast. Inimesed saavad lugeda selles juhendis pakutavat teavet. Seega mõistavad mängurid selle põhimõisteid ja teevad online-kasiinodes võidetud panuseid.

Strateegia, mis aitab mängijatel Sic Bo-l võita

Sic Bo on üks põnevamaid online kasiinomänge. Mängurid saavad sellele mängule panuseid teha. Panuste tegemisel peavad nad kasutama täringuid. Kuid nad peavad õppima täringute kasutamist selles mängus. Pealegi ei saa nad raha teenida, kui neil puuduvad Sic Bo mängimiseks sobivad strateegiad.

Kui mängijad ei tea, ei saa nad Sic Bo-l võita ühte strateegiat. Seega peavad nad välja pakkuma palju strateegiaid, mis aitavad neil seda mängu võita. Mängurid peavad arvestama mõne parima Sic Bo strateegiaga.

Vältige panustamist paljudel aladel

Sic Bo mängimisel on oluline keskenduda ühele alale. See strateegia aitab mängijatel pöörata ühele panusele olulist tähelepanu. Mänguritel on lubatud panuseid teha paljudes panustes, mis võivad olla kuni 16 erinevat piirkonda rulli kohta. See võib muuta mängija seatud fookust ja panna panuse kaotama. Seega peavad mängurid tegema panuseid Sic Bo-le ühes piirkonnas.

Selle asemel, et kulutada aega paljudele kihlveopiirkondadele, saavad mängijad tuvastada panuse võitmise võimalused. Samuti saavad nad teada, kas väljamaksed on hasartmänge väärt. Proovi seda strateegiat ja võida suurelt!

Mängurite eksitusmüüt

Võltsmüüt on müüt, mida leitakse tavaliselt Interneti-hasartmängude tööstuses. Inimesed ütlevad, et kui mingil hetkel juhtub midagi sageli, ilmub see hiljem harvemini. Sic Bo mängijad ei tohi uskuda, et sageli esinevad täringud võivad sel hetkel väikesi veeretada. See pole üks parimaid strateegiaid, mida kasutada selle mängu mängimisel mobiilseadmes. Mängijad ei tohi langeda sellesse eksitavasse hasartmängude müüti.

Täringu tulemus ei sõltu kunagi sellest, mis enne juhtus. Seega peavad mängijad seda pimedat müüti vältima. Mitte Sicis, Bo-s, Crapsis ega üheski muus tõenäolises online-kasiinomängus.

Sic Bo ülevaade mängijatest - parim ennustusstrateegia

Sic Bo on põnev online kasiino mäng. Mängimisel hõlmab see täringut. Seega peavad mängijad selle mängu võitmiseks välja töötama parimad strateegiad.

Read more
Reeglid

Pole kahtlust, et Sic Bo on endiselt üks populaarsemaid mänge kasiinodes. Paljud professionaalsed mängurid tunnevad mängu, sealhulgas sellega kaasnevaid reegleid. Internetis on palju üksikasju, mis räägivad sellest mängust. Lisaks pakub see taustteavet, mis on pakitud ajaloost ja selle mängu õppimise põhitõdedest. Seega peavad mängijad enne mängust osa saama selle mängu olulistest põhimõtetest. Lisaks peavad mängijad mõistma, et nad saavad teha mitu panust korraga. Seega, mida varem nad põhimõtteid mõistavad, seda parem neile.

Selle mängu võitmine

Kui mängurid teevad panuseid, raputab krupp puuri koos täringuga. Seega, kui mängijad mängivad Sic Bo-d, peavad nad klõpsama veeremisnuppu. Kõikidel puhkudel veerevad täringud enne puhata. Pärast seda võib selle mängu tabel, mis vastab võidetud panustele, süttida. Näiteks kui kolm täringut näitavad numbreid 3, 1 ja 3, võivad võidupanused selles mängus süttida. Iga panusega kaasnevad erinevad väljamaksevõimalused. Kuid parim külg on see, et mängurid ei pea vajalikuks neid meelde jätta ega uurida. Kõik koefitsiendid trükitakse selgelt lauale.

Sic Bo variandid

Selle mängu variatsioonide nägemine oleks keeruline. Mängijad peavad meeles pidama, et see on teatud tüüpi mäng, mis hõlmab kolme täringut. Iga muudatuse korral visatakse täringud tassi abil, et muuta need ettearvamatult ümber. Lisaks on mängurite eesmärk saada ka loosimisi, mis maksavad kenasti ära.

Veel üks variant võib olla teistsuguse nimega, näiteks järgmine:

  • Linnupuur
  • Churckerluck
  • Chuck-a-õnne
  • Higi lapiga

Seda tüüpi muudatused on levinud, eriti USA-s. Selle mängu professionaalide sõnul asetatakse täringud traatpuuri. Variant pakub panuseid kolmekordse panusega.

Sic Bo mängimise strateegia

Ehkki see on üks õnnemäng, võivad panustajad sõltuvalt iga panuse koefitsiendist arvata. See pakub mänguritele mängu eelise lisaeelise. Kihlvedude tegemine väikestele, paaris või suurtele paaritutele panustele annab mängijatele võimaluse võita märkimisväärset summat. Pealegi muutub see selles mängus mängijatele ohutuks. Veel üks mõistlik asi on märkida, et maja serv ja koefitsiendid on ette nähtud. Seega võivad iga kihlveo väljamaksed erinevates kasiinodes erineda. Seega on panustajate jaoks tark asi töötada kasiinos, mis pakub täiuslikke koefitsiente.

Eelarve seadmine Sic Bo mängimisel

Nagu teisedki kasiinomängud, on ka Sic Bo mängimisel oluline töötada mõistliku eelarvega käsikäes. Ilma mõistliku eelarveta saavad panustajad oma raha kiiresti kulutada, eriti kui neil on keerulised koefitsiendid. Seega oleks mänguritel mõistlik enne mängust osavõtmist kaaluda mängu tulemust. Oluline on see, et on vaja kehtestada realistlik eelarve. See tähendab, et mõistlik eelarve peaks mänguritel takistama Sic Bo mängimiseks toiduraha. Lisaks peavad nad vältima maksete tegemist deebet- ja krediitkaartidega. See takistab mängijatel palju raha kasutamast.

Read more
Võiduvõimalused

Sic Bo tõlkes tähendab lihtsalt "täringupari" ja see on ebavõrdne õnnemäng, mis pärines iidsest Hiinast. Mängule eelneb populaarsuse osas ainult baccarat Macaus ja Hiinas. Mäng on tohutu sensatsioon ka teistes maailma piirkondades, eriti suurtes kasiinodes, mis pakuvad Aasia mänge.

Mängu mängitakse kolme täringuga, mis veeretatakse kihlveolauale ja võimaldab toota täringuplatsidel erinevaid numbreid. Võidukombinatsioonid makstakse välja sõltuvalt koefitsiendist, mille nad olid valinud. Ehkki see võib tunduda keeruline ja kõlada, püüab enamik mängijaid hakkama saada tõesti kiiresti.

Sic Bo-panuste tüübid

Sic Bo kihlveolaudade kõige lihtsam panus on kogusumma. Peamiselt hõlmab mängija panustamist kõigi kolme täringunumbri peale. Need numbrid jäävad vahemikku 4-17, välja arvatud 3 ja 18, mis on hõlmatud kolmekordsete panustega.

Suured ja väikesed panused on veel üks vorm, kus mängijad panustavad kolme täringu kogusummale, mis veeretatakse väikeste ja 11 kuni 17 vahel, milleks on 4 kuni 10, ja kombinatsioonipanuste väljamakse, kui kolmel täringul kuvatakse kaks konkreetset arvu. Muud panuse tüübid hõlmavad ühe-, kahe- ja kolmekordset panustamist.

Sic Bo tõenäosus ja väljamaksed

Sic Bo tõenäosuse koefitsiendid ja väljamaksed on erinevad, mis sõltuvad peamiselt panustest, mida erinevad mängijad teevad. On suuri / väikeseid panuseid, mis sobivad peamiselt mängijatele, kes soovivad saada püsivaid ja madala riskiga võimalusi.

Keskmise tootluse korral on parim panused vahemikus 9, 10, 11 ja 12. Neile, kes soovivad eliittasusid, mida tavaliselt nimetatakse ka kõrgematele rullikutele, on parimad panused suured kahekordsed, eriti kui need on korralikult ühendatud. Kuna mängimiseks ja võitmiseks pole vaja oskusi, saavad uued mängijad täringukombinatsioone kiiresti kätte ja mõista.

Sic Bo parimad panused

Erinevatel mängijatel on erinevad eelistused soovitud panuste tüübi osas. Peamiselt hoolitsevate panuste kogusummal on 1 - 1 võimalus pakkuda rahuldust pakkuvaid tulemusi. Kombineeritud panuste koefitsiendid on 6 kuni 1, mis tähendab, et iga ühiku panuse eest makstakse 6 ühikut.

Üksikpanuste koefitsiendid on 2 kuni 1, kahekordsete panuste koefitsiendid 71-1. Kolmekordsete koefitsientide koefitsiendid on koefitsiendid 35-1. Mängijad saavad oma mängukogemusi vastavalt vajadusele kohandada. Online-kasiinodel on maja eelis, kus kaotaja mängureaga mängijad saavad kontrollimata kaotamist jätkata, kui nad ei logi välja.

Sic Bo strateegiad

Sic Bo on täielikult mõeldud lõbumänguna ja iga täringute veeremist pole võimalik täpselt ennustada. Garantiide puudumine tähendab, et mängijad peaksid püüdma läbi viia suurepäraseid strateegiaid, et panustada tulemusele. Mängijad peavad vältima kontrollimatut sattumist, kuna nad jälitavad ennustused, mis tõenäoliselt kaotavad.

Kandmine võib põhjustada selle, et keegi mängib kontrollimatult rohkem mänge, mis võib põhjustada selliseid probleeme nagu sõltuvus ja liigse raha kaotamine. Mängijad peavad panuse tegemisel püüdma oma eelise kaotada, kuna sellised võimalused võimaldavad mängijatel võita ükskõik millise panusega.

Read more
LinksKohustustest loobuminePrivaatsuspoliitikaVastutustundlik mängimineTingimusedHasartmängusõltuvus
© SicBoSeal 2020