Ennustamismustrid, mida Sic Bo mängijad kasutavad

Kuidas mängida

2021-09-08

Mõned panustamismustrid, mida mängijad Sic Bo -s järgivad, on osutunud kasumlikuks. Selles ülevaates toome esile mõned neist mustritest ja selgitame nende tööpõhimõtet. Jätkake lugemist, et teada saada, kuidas mängijad oma ennustuste parandamiseks panustamismustreid kasutavad mängus võitnud.

Ennustamismustrid, mida Sic Bo mängijad kasutavad

Populaarsed kihlveomallid kohas Sic Bo

Sic Bo on põnev täringumäng mille päritolu võib otsida Vana -Aasiast ja Hiina osadest. See hõlmab kolme täringu viskamist ja iga viske tulemuste tabelit, et selgitada välja võitja. Aja jooksul võtsid mängijad väljaspool Aasiat mängu vastu ja tegid mõned muudatused. Täna mängivad ameeriklased Sic Bo variatsiooni nimega "Chuch-a-luck", samas kui Euroopas on variatsioon "Grand Hazard".

Kuigi mäng ei kuulu enim mängitud kasiinomängude hulka, kuulub see kasiinodes mainekate lauamängude hulka. Arendajad teevad online -kasiinodele mängust digitaalse versiooni, muutes Sic Bo täringute veeretamisest huvitatud mängijatele asja lihtsamaks. Selle valguses saate oma telefonis Sic Bo -d mängida ja virtuaalses keskkonnas teiste mängijate vastu võistelda.

Sic Bo panustamisvõimalused

Mängu põhilised panustamisvõimalused on väikesed ja suured panused. Väikeste panuste puhul ennustab mängija, et täringute viskamine lõpeb summaga, mis sisaldab numbreid vahemikus 4 kuni 10. Teisest küljest sisaldavad suure panuse ennustused täringute summat numbrite 11 ja 17 vahel. Täpsemad panustamisvõimalused hõlmavad üksikuid täringuid panused, topelttäringu panused, kolmekordsed täringupanused ja kaks täringukombinatsiooni panust.

Kasiino kihlvedude mustrite mõistmine

Panustamismustrid on meetodid, mida kogenud mängijad kasutavad võitude maksimeerimiseks ja kaotuste minimeerimiseks. Mõne mängija jaoks on kaotusele järgneva panuse kahekordistamine nende viis tagada, et nad kaotatud tagasi võidavad. Sellega kaasneb aga suurem risk saada veelgi suurem kaotus, kui järelmäng on järjekordne kaotus.

1-3-2-4 Sic Bo panustamismuster

Selles panustamismustris reguleerib mängija panuse suurust vastavalt eelmiste panuste tulemusele. Selle mustri aktualiseerimiseks alustate panuse suurusega 1 krediit. Kui võidate esimeses voorus, tõstke järgmine panus 3 krediiti. Kui võidate teise panusega, peaks kolmas panus olema 2 krediiti ja sellele järgnev 4 krediiti. Kui olete 4 võitnud mängutsükli lõpetanud, minge tagasi ja alustage otsast peale. Võiduseeria katkestamine tähendab ka seda, et peaksite alustama mustrit uuesti 1 krediidist.

1-3-2-6 Sic Bo panustamismuster

Mängijad, kes on valmis agressiivsemalt mängima, kasutavad panustamismustrit 1-3-2-6. Sarnaselt ülalmainitud mustriga kohandab mängija panuseid vastavalt eelmiste panuste tulemusele. Selles mustris võtavad mängijad rohkem riske. Teisest küljest toob järjestikuste voorude võitmine tulusaid võite. Õnnelike voorude seerias võib mängija saada 1 krediidi panusest 12 krediiti.

Järeldus

Kuigi panustamismustrid on mängijate seas populaarsed, ei taga need võitu ega kaotuste tagasisaamist. Sic Bo -st alustades on parem mängida lõbu pärast ja õppida kõiki reegleid. Õnneks pakuvad online -kasiinod Sic Bo mängijatele fantastilisi boonuseid. Lisaks võimaldavad mõned kasiinod mängijatel mängu avada demorežiimis. Kui maandute sellisele kasiinole, saate mängu mängida ilma raha pühendamata.

Peamised saladused, kuidas Live Sic Bo-s võita
2021-12-08