Live Sic Bo (Ezugi) mängu ülevaade

Kuidas mängida

2021-10-06

Sic Bo on tuntud kasiinomäng, mida armastatakse lihtsuse ja suurte võiduvõimaluste poolest. Enamikul tuntud mänguarendajatel on oma versioon mängust. Erinevad variatsioonid leiate paljude online -kasiinode live -kasiinodest. Ezugi liitus arendajatega, kellel on juba digitaalsed versioonid Sic Bo suurejoonelise täiendusega nende mängude kollektsioonile. See on pealkirja all “Live Sic Bo” ja sellel on ainulaadne disain.

Live Sic Bo (Ezugi) mängu ülevaade

Teema ja graafika

Ezugi on tuntud selle poolest, et ta on spetsialiseerunud mängude tegemisele, mida on lihtne ja lõbus mängida. Liidese ülaosas on hästi märgistatud nupp, mis aitab teil mängus navigeerida. Pilkupüüdev graafika läks laua tegemisse. Tumepunasel lauaplaadil on kuldsed aktsendid, mis annavad mängule autentse Aomeni hõngu. Läbipaistev konteiner näitab teile, kus täringuid hoitakse ja loksutatakse enne nende viskamist. Mäng on tegevusterohke ja näete täringute lähivõtteid nende settimisel.

Kuidas mängida Live Sic Bo -d

Sic Bo on lihtne mäng. Pärast seda valis arendaja ka lihtsa kujunduse. Puuduvad kõrvalised panused või boonusringid, mis teie meelt hägustavad. Kõik, mida pead tegema, on vali laud ja hakka mängima. Kuna mängu pakutakse live -kasiinos, saavad mängijad lauaga liituda igal kellaajal. Lisaks mahutab laud piiramatu arvu mängijaid.

Mäng võtab vastu panuse suurusi alates 1 dollarist kuni 1000 dollarini. See valik hõlmab seda, mida enamik kasiinomängijaid panustamisele kulutab.

Kui mäng on alanud, on mängijatel panuste tegemiseks aega vaid 20 sekundit. Võite panna panuse, mis ennustab täringuviske lõppu täringuga, mis näitab konkreetseid numbreid, numbripaare, numbrikomplekte ja muud. Madalaima panusega panus on väike/suur, mis maksab suhtega 1: 1, kõrgeim panus on kolmekordne, mis maksab suhtega 180: 1.

Ennustuste tegemine Sic Bo otseülekandes eeldab vaid ekraani vasakul pool asuvate panustamisvõimaluste leidmist. Pärast seda valige ennustused, mille soovite teha enne taimeri lõppemist.

Mängija ajalugu

Mäng jälgib, kuidas sa igal seansil mängid. Eelmiste voorude tulemused on loetletud vasakul ja paremal on teekaart. Paremas ülanurgas olevad nupud avavad mängijate ajaloo, mängureeglid ja seaded.

Väljamaksed

Live Sic Bo on väga kasumlik mäng. Kui maandate riski, pidades kinni paarisraha panustest, nagu paaritu/paaris, maksab mäng teile 97,22%RTP. Riskantsete panuste kohta, võite oodata 95% RTP -d, mis on sama hea.

Plussid

  • Õiglane RTP
  • Lihtne mängida
  • Toetatud enamikus seadmetes
  • Lihtne kasutajaliides
  • Üksikasjalik statistika

Miinused

  • Mäng piirab mängijaid panuste tegemisel 20 sekundi jooksul.

Kohtuotsus

Ezugi Live Sic Bo disain on suunatud algajatele ja mängijatele, kellele meeldivad lihtsad mängud. Seetõttu keskendub mängija ainult mängu mängimisele. Kokkuvõttes on mäng suurepärane täiendus arendajate kataloogile.

Peamised saladused, kuidas Live Sic Bo-s võita
2021-12-08