Peamised saladused, kuidas Live Sic Bo-s võita

Põhistrateegia

2021-12-08

Sic Bo on klassikaline Hiina juurtega hasartmäng. See on õnnemäng, mis hõlmab kolme täringu viskamist, et teha kindlaks, kas mängija ennustav instinkt toob kaasa kaotuse või võidu. Kuigi Sic Bo oli algselt populaarne Aasia mäng, leidis see tee Euroopa ja Ameerika kasiinodesse, kus sellele viitavad erinevad nimevariandid. USA-s tuntakse seda rahvasuus Chuck-a-Luckina, samas kui Ühendkuningriigi mängijad nimetavad seda Grand Hazardiks.

Peamised saladused, kuidas Live Sic Bo-s võita

Sammud Sic Bo mängimiseks

Sic Bo on sisuliselt õnnemäng. Mängu reeglid on suhteliselt lihtsad, kuid esmakordne suhtlemine mängu nummerdatud tabeliga võib olla veidi segadust tekitav. Tabelis on valikud, mille puhul mängija peab ennustama numbreid, mis tema arvates langevad kokku täringu summadega. Siin on samm-sammult juhend;

Sic Bo panuse tüübid

Sic Bo'l on erinevad panusetüübid olenevalt sellest, kuhu mängija panustamisžetoonid asetab. Nad sisaldavad:

  • Väikesed või suured panused. Väikesed panused hõlmavad panustamist täringusummadega vahemikus 4 kuni 10. Pange tähele, et 4 ja 10 on panuste osa. Suurte panuste puhul tuleb panustada täringusummadele vahemikus 11–17. 11–17 on selle panuse osa. Ideaalis on selliste panuste väljamakse 1:1. Pöörake tähelepanu puuduvatele summadele 3 ja 18. Summa 1, 1, 1 või 6, 6, 6 kujutab endast loomulikult kaotavat tulemust.

  • Üksikpanus. Seda tüüpi panuse puhul ennustab mängija, et konkreetne arv ilmub ühele, kahele või kolmele täringule. Mängijad võivad vabalt valida numbrid 1-6. Kui valitud arv(ed) on 1, 2 või 3 täringul, on väljamakse vastavalt 1:1, 2:1 ja 3:1.

  • Topelt- ja kolmikennustused. Topeltpanuste puhul panustate võimalusele, et kaks täringut ilmuvad sarnase numbriga. Kolmikpanus, et arv ilmub kõigile kolmele täringule. Kui teie ennustused on õiged, maksab esimene 10:1, teine aga 30:1.

Näpunäiteid Sic Bo mängu võitmiseks

Kuigi see on väga šansimäng, on siin mõned strateegiad, mida võite kasutada;

Sic Bo kokkuvõte

Kuigi Sic Bo on võrreldavalt Aasia klassikaline hasartmäng, kestab selle põnevus siiani. Sic Bo on veidi lihtne õppida, samas kui mitmikpanused on ideaalsed riskikartlikele ja suuremate väljamaksete võitmise huvilistele. Kui olete täringumängudest põnevil, on see nii võrgu- kui ka võrgukasiinodes lihtne.

Peamised saladused, kuidas Live Sic Bo-s võita
2021-12-08