Sic Bo ametlikud reeglid

Mängijatele lõbusate mängude pakkumisel võib Sic Bo konkureerida väheste kasiinomängude abil. Üks aspekt, mis selle täringumängu silma paistab, on mitmesugused panustamisvõimalused. See lai panustamiskogus sobib erinevate hasartmängustiilidega mängijatele. Siin on mõned levinud Sic Bo panused.

Panustamine kolmele täringule on lihtsaim panus, mille mängija saab Sic Bo lauale panna. Laual on see vahemikus 4-17. Väljamakse varieerub sageli sõltuvalt individuaalse skoori tekkimise tõenäosusest. Kui mängur panustab kokku 12 peale, võidab ta siis, kui kolme täringukombinatsiooni summa on 12.

Väike ja suurÜksikpanusKonkreetne topeltKolmekordne panus
Liis Mägi
WriterLiis MägiWriter
Väike ja suur

Väike ja suur

Veel üks Sic Bo panustamisvõimalus on väike ja suur panus. Mängijad panustavad, kas kolm täringut kokku on väikesed või suured. Kokku loetakse 4–10 väikeseks, 11–17 kokku aga suureks. Olles ühtlase tõenäosusega panus, on väikesed ja suured väiksema riskiga panused. Selliste panustega tehakse väljamakse 1 kuni 1.

Samuti peavad panustajad olema teadlikud, et kui kolmekordne summa ilmub, kaotavad nii väikesed kui ka suured panused. See analoogia õigustab 3 ja 18 puudumist nendes panustes.

Väike ja suur
Üksikpanus

Üksikpanus

Ühekordne panus toimub juhul, kui mängija panustab kindlale numbrile. Loodetavasti näitab üks täring valitud numbrit. Väljamakse varieerub sageli sõltuvalt sellest, mitu korda valitud number kolmele täringule ilmub.

1 kuni 1 väljamakse algatatakse, kui nimetatud number kuvatakse ainult ühel täringul. Kui kahel täringul on valitud number, saab mängija nõuda väljamakse 2: 1. Kui kõik kolm täringut veeretavad selle numbri, antakse kihlvedudele väljamakse 12-1. Erinevalt viimasest variandist maksab kolmikpanus kindla kolmiku eest 180 kuni 1.

Üksikpanus
Konkreetne topelt

Konkreetne topelt

Topeltpanuse teevad mängijad, kes on kindlad, et kaks veeretatud täringut sisaldavad täpset arvu, mille nad valivad. Seda panust peetakse sageli riskantseks, kuna see piirab mänguri võiduvõimaluse ainult 7,4 protsendini.

Ehkki võidutõenäosus on väike, on väljamaksed väga ahvatlevad. See maksab 10 kuni 1. Mängija võidab 10 ühikut iga 1 ühiku eest, mida ta panustab. Väljamakse muutub veelgi suupärasemaks, kui kolmas stants ilmub koos nimetatud numbriga. Sellise stsenaariumi korral makstakse väljamakse 30 kuni 1. Panustajad ei ole piiratud kahekordsete mängude arvuga, millele nad saavad panustada.

Konkreetne topelt
Kolmekordne panus

Kolmekordne panus

Kolmikpanuste korral peaks mängija valitud konkreetne number olema võitmiseks kõigil kolmel täringul. Mängurid saavad valida ükskõik millise kindla kolmiku vahemikus 1 kuni 6. Teine võimalus on panustada mis tahes mittespetsiifilise kolmiku tekkeks.

Kolmikpanus pakub suurimaid väljamakseid Sic Bo-s. See on Sic Bo mängijate peamine panus. Väljamakstud selge kolmiku eest makstakse 180–1. See maksab ka 30–1 iga kolmiku eest. Kõrgrullid eelistavad seda panust selle fantastiliste tulude tõttu. Vähesed kasiinomängud suudavad selliseid koefitsiente täita.

Kolmekordne panus
About the author
Liis Mägi
Liis Mägi
About

Liis Mägi, Eesti tõusev täht online-kasiinomängude lokaliseerimises, tabab mängu olemust, põimides sisse Eesti rikka kultuurialatoon. Tema lähenemine ühendab globaalse kõlapinna kohaliku hõnguga.

Send email
More posts by Liis Mägi