Eesti
SicBoSeal
 • Päris raha
 • Boonus
 • Kasiino
 • Kuidas mängida
 • Reaalajas
 • Mobiiltelefon
 • Uudised
Menu
Sic Bo
Eesti

Reeglid

Pole kahtlust, et Sic Bo on endiselt üks populaarsemaid mänge kasiinodes. Paljud professionaalsed mängurid tunnevad mängu, sealhulgas sellega kaasnevaid reegleid. Internetis on palju üksikasju, mis räägivad sellest mängust. Lisaks pakub see taustteavet, mis on pakitud ajaloost ja selle mängu õppimise põhitõdedest. Seega peavad mängijad enne mängust osa saama selle mängu olulistest põhimõtetest. Lisaks peavad mängijad mõistma, et nad saavad teha mitu panust korraga. Seega, mida varem nad põhimõtteid mõistavad, seda parem neile.

Loe rohkem
Reeglid
Sic Bo
#1

-

Bonus-
-
Get your bonus
Loe rohkem
FEATURES
 • -
Loe rohkem
Selle mängu võitmine

Selle mängu võitmine

Selle mängu võitmine

Kui mängurid teevad panuseid, raputab krupp puuri koos täringuga. Seega, kui mängijad mängivad Sic Bo-d, peavad nad klõpsama veeremisnuppu. Kõikidel puhkudel veerevad täringud enne puhata. Pärast seda võib selle mängu tabel, mis vastab võidetud panustele, süttida. Näiteks kui kolm täringut näitavad numbreid 3, 1 ja 3, võivad võidupanused selles mängus süttida. Iga panusega kaasnevad erinevad väljamaksevõimalused. Kuid parim külg on see, et mängurid ei pea vajalikuks neid meelde jätta ega uurida. Kõik koefitsiendid trükitakse selgelt lauale.

Sic Bo variandid

Sic Bo variandid

Selle mängu variatsioonide nägemine oleks keeruline. Mängijad peavad meeles pidama, et see on teatud tüüpi mäng, mis hõlmab kolme täringut. Iga muudatuse korral visatakse täringud tassi abil, et muuta need ettearvamatult ümber. Lisaks on mängurite eesmärk saada ka loosimisi, mis maksavad kenasti ära.

Veel üks variant võib olla teistsuguse nimega, näiteks järgmine:

 • Linnupuur
 • Churckerluck
 • Chuck-a-õnne
 • Higi lapiga

Seda tüüpi muudatused on levinud, eriti USA-s. Selle mängu professionaalide sõnul asetatakse täringud traatpuuri. Variant pakub panuseid kolmekordse panusega.

Sic Bo mängimise strateegia

Sic Bo mängimise strateegia

Ehkki see on üks õnnemäng, võivad panustajad sõltuvalt iga panuse koefitsiendist arvata. See pakub mänguritele mängu eelise lisaeelise. Kihlvedude tegemine väikestele, paaris või suurtele paaritutele panustele annab mängijatele võimaluse võita märkimisväärset summat. Pealegi muutub see selles mängus mängijatele ohutuks. Veel üks mõistlik asi on märkida, et maja serv ja koefitsiendid on ette nähtud. Seega võivad iga kihlveo väljamaksed erinevates kasiinodes erineda. Seega on panustajate jaoks tark asi töötada kasiinos, mis pakub täiuslikke koefitsiente.

Eelarve seadmine Sic Bo mängimisel

Eelarve seadmine Sic Bo mängimisel

Nagu teisedki kasiinomängud, on ka Sic Bo mängimisel oluline töötada mõistliku eelarvega käsikäes. Ilma mõistliku eelarveta saavad panustajad oma raha kiiresti kulutada, eriti kui neil on keerulised koefitsiendid. Seega oleks mänguritel mõistlik enne mängust osavõtmist kaaluda mängu tulemust. Oluline on see, et on vaja kehtestada realistlik eelarve. See tähendab, et mõistlik eelarve peaks mänguritel takistama Sic Bo mängimiseks toiduraha. Lisaks peavad nad vältima maksete tegemist deebet- ja krediitkaartidega. See takistab mängijatel palju raha kasutamast.

Kohustustest loobuminePrivaatsuspoliitikaVastutustundlik mängimineTingimusedHasartmängusõltuvusSitemap
© SicBoSeal 2021