Sic Bo Deluxe (Playtech) mängude ülevaade

Kuidas mängida

2021-11-10

Playtech andis 2020. aastal välja Sic Bo Deluxe, et täiendada ettevõtte ulatuslikku reaalajas edasimüüjate mängude kogu. Pärast edukat jooksmist mitme Quantumi seeria reaalajas mänguga sai Playtech võimaluse kasutada Sic Bo uut versiooni, millel on Aasia teema, värvikas liides ja tipptasemel funktsioonid. Lisateavet Sic Bo Deluxe kohta leiate allolevatest jaotistest.

Sic Bo Deluxe (Playtech) mängude ülevaade

Sic Bo Deluxe ülevaade

Playtechile meeldib oma väljaannetesse pöördeid lisada. 2020. aasta Sic Bo Deluxe pakub mängijatele lisavõimalusi suuri võite välja teenida. See on x1000 kordaja, mida te ei leia mis tahes muu Sic Bo variatsioon. Reaalajas diiler juhib mängu arendaja stuudiotest Lätis Riias. Mängijad saavad reaalajas videovoogu ja suhtlevad edasimüüjaga reaalajas vestluse kaudu.

Kuidas mängida

Mängu liidese avamisel avaneb lainurkvaade hästi sisustatud otsestuudiost. Punased ja kuldsed esiletõstmised panevad sind tundma, et sind väärtustatakse kasiino VIP-liikmena. Laua keskel asub täringu loksutaja Sic Bo Deluxe. Shakeri taga istub veel üks mängusisene, kes kommenteerib laual toimuvaid sündmusi.

Mäng algab ajastatud panustamise seansiga. Siin teevad mängijad panuseid selle põhjal, mida nad täringu tulemusel tunnevad. Mõned populaarsed panused hõlmavad ühenumbrilisi panuseid, kogupanuseid ja kombinatsioone. Pärast kihlveosessiooni lõppu valitakse kuus juhuslikku kordajat, mis asetatakse erinevatele numbritele. Seejärel raputab automaatne mootor täringut kolme impulsiga. Kui see peatub, salvestatakse täringu esiküljel olev tulemus. Lõpuks võrreldakse panuseid võitjate väljakuulutamiseks tulemusega.

Unikaalsed Sic Bo Deluxe omadused

Sic Bo Deluxe on ainulaadne mäng, millel on hämmastavad funktsioonid. Siin on kõige atraktiivsemate funktsioonide jaotus:

  1. Automaatne esitus

Mängijatel, kes soovivad teha mitmeid sarnaseid panuseid, aitab automaatesitusfunktsioon seda hõlpsalt teha. Esiteks peate määrama panused. Seejärel sisestage soovitud panuste arv ja klõpsake nuppu Autoplay. Oluline punkt, millele siinkohal tähelepanu pöörata, on see, et teie rahasumma peaks olema piisavalt suur, et katta kõik panused.

  1. Teekaart ja statistika

Sic Bo Deluxe'i mängides näete eelmiste panuste tulemusi, et aidata teil teha teadlikumaid mänge. Selle jaoks on kaks jaotist. Üks näitab traditsioonilist tegevuskava, mis sisaldab suuri/väikesi panuseid, samas kui teine jaotis näitab viimase kümne tulemuse tulemusi.

  1. Kuva režiimid

Playtech töötas selle mängu välja, pidades silmas platvormidevahelist optimeerimist. Saate mängida nutitelefonides leiduvatel väikestel ekraanidel ja lauaarvuti suurel ekraanil. Mäng võimaldab lülituda täisekraani ja madala kvaliteediga režiimi vahel. Esimest soovitame mängijatele, kellel on kiire internetiühendus ja teist neile, kellel on aeglane internet.

  1. RTP

Sic Bo on tulus mäng. Üldine RTP määr on 95% kuni 97,22%

Kohtuotsus

Sic Bo Deluxe toob kordajate rõõmu mängu, millel on kiire mängujärjestus. Seetõttu saavad mängijad mõlemast maailmast parima. Soovitame tungivalt proovida seda mängu juba täna mängida online kasiinos, mis saab mänge Playtechilt.

Peamised saladused, kuidas Live Sic Bo-s võita
2021-12-08