Super Sic Bo (Evolution) mäng

Kuidas mängida

2021-11-24

Evolution Gaming lisas oma ulatuslikule reaalajas mängude kollektsioonile uue pealkirja nimega Super Sic Bo. Nagu kõik Evolutioni stuudiotes tehtud mängud, on ka sellel piisavalt suurepäraste funktsioonidega, mis hoiavad teid tundideks ekraani külge liimituna. Mängu üks unikaalseid omadusi on kordajate kaasamine. Õnnelikud mängijad suurendavad oma panuseid hüppeliselt, kui saavutavad suurima kordaja. Jätkake lugemist, et saada rohkem teavet mängu ja Super Sic Bo loomisel kasutatud ainulaadsete disainitehnikate kohta.

Super Sic Bo (Evolution) mäng

Super Sic Bo ülevaade

Evolution säilitas algse mängu põhialused. Mäng nõuab, et mängijad ennustaksid kolme täringu tulemust. Panuste tüübid hõlmavad tulemuste ennustamist näiteks üksikud numbrid, numbrite komplekt või kombinatsioonid.

Mõned pöörded, mis on ainulaadsed Evolutioni Super Sic Bo-le, hõlmavad juhuslikke panusekordajaid. Kordajaga numbri leidmine aktiveerib tohutuid võite, mis makstakse koheselt. Tänu Evolutioni otsemängude populaarsusele on Super Sic Bo-d mänginud tuhanded mängijad. Selle tulemusena on juba olemas mitu strateegiat, mis suurendavad mängijate võiduvõimalusi.

Kuidas mängida

Sarnaselt algse mänguga kasutab Super Sic Bo kolme täringut. Mängijad panustavad kindlale tulemusele või tulemuse numbrite komplektidele. Siin on võimalikud panused, mida saate teha mängus Super Sic Bo.

  • Väikesed/suured panused: panused täringusummale. Väikesed panused jäävad vahemikku 4–10, suured panused aga 11–17.
  • Paaritu/paaris: panustab täringu tulemuste summale, mis võrdub paaris või paaritu arvuga.
  • Kokku: panused, mis ennustavad, et kolme panuse tulemuse summa on konkreetne arv.
  • Mis tahes kolmik: panustage, et kolme täringu tulemusel on sama tulemus.
  • Konkreetne kolmik: panus, mis ennustab, et kõik täringud näitavad kindlat numbrit.

Super Sic Bo funktsioonid

Evolution arendas Super Sic Bo välja lõbusaks ja lihtsaks. Meil on ülevaade mõnest funktsioonist, mis muudavad selle mängu ainulaadseks.

  1. Teekaart ja mängusisene statistika

Mäng jälgib automaatselt teie mängimist ja salvestab iga seansi kohta. Saate vaadata kahte statistikarežiimi. Esiteks näitab üheksa ringi aken iga täringu tulemust. Teiseks saad ülevaate Big/Small ja viigipanuste tulemustest.

  1. Kordajad

Otseses mängus kordaja leidmist ei juhtu sageli. Super Sic Bo lisab mängu alguses kindlatele numbritele juhuslikud kordajad. Suurim kordaja suurendab teie panust eksponentsiaalselt 1000 võrra.

  1. Kuva režiimid

Saate vahetada mängu töölauavaaterežiimi ja segarežiimi vahel. Mõlemad vaated annavad teile laia vaate lauast, edasimüüjast ja täringust. Mobiilis mängides soovitame parima kasutuskogemuse saavutamiseks kasutada telefoni horisontaalrežiimis.

Kohtuotsus

Sic Bo on lõbus mäng, mis läheb ainult paremaks kui mängid live kasiinos. Seetõttu soovitame teil minna veebikasiinosse ja otsida üles Evolution Gamingi Super Sic Bo. Tehke panused kindlatele numbritele või numbrite komplektile ja nautige oma elu aega.

Peamised saladused, kuidas Live Sic Bo-s võita
2021-12-08