Parimad Sic Bo võiduvõimalused veebis

Sic Bo tõlkes tähendab lihtsalt "täringupari" ja see on ebavõrdne õnnemäng, mis pärines iidsest Hiinast. Mängule eelneb populaarsuse osas ainult baccarat Macaus ja Hiinas. Mäng on tohutu sensatsioon ka teistes maailma piirkondades, eriti suurtes kasiinodes, mis pakuvad Aasia mänge.

Mängu mängitakse kolme täringuga, mis veeretatakse kihlveolauale ja võimaldab toota täringuplatsidel erinevaid numbreid. Võidukombinatsioonid makstakse välja sõltuvalt koefitsiendist, mille nad olid valinud. Ehkki see võib tunduda keeruline ja kõlada, püüab enamik mängijaid hakkama saada tõesti kiiresti.

Sic Bo-panuste tüübidSic Bo tõenäosus ja väljamaksedSic Bo parimad panusedSic Bo strateegiad
Sic Bo-panuste tüübid

Sic Bo-panuste tüübid

Sic Bo kihlveolaudade kõige lihtsam panus on kogusumma. Peamiselt hõlmab mängija panustamist kõigi kolme täringunumbri peale. Need numbrid jäävad vahemikku 4-17, välja arvatud 3 ja 18, mis on hõlmatud kolmekordsete panustega.

Suured ja väikesed panused on veel üks vorm, kus mängijad panustavad kolme täringu kogusummale, mis veeretatakse väikeste ja 11 kuni 17 vahel, milleks on 4 kuni 10, ja kombinatsioonipanuste väljamakse, kui kolmel täringul kuvatakse kaks konkreetset arvu. Muud panuse tüübid hõlmavad ühe-, kahe- ja kolmekordset panustamist.

Sic Bo-panuste tüübid
Sic Bo tõenäosus ja väljamaksed

Sic Bo tõenäosus ja väljamaksed

Sic Bo tõenäosuse koefitsiendid ja väljamaksed on erinevad, mis sõltuvad peamiselt panustest, mida erinevad mängijad teevad. On suuri / väikeseid panuseid, mis sobivad peamiselt mängijatele, kes soovivad saada püsivaid ja madala riskiga võimalusi.

Keskmise tootluse korral on parim panused vahemikus 9, 10, 11 ja 12. Neile, kes soovivad eliittasusid, mida tavaliselt nimetatakse ka kõrgematele rullikutele, on parimad panused suured kahekordsed, eriti kui need on korralikult ühendatud. Kuna mängimiseks ja võitmiseks pole vaja oskusi, saavad uued mängijad täringukombinatsioone kiiresti kätte ja mõista.

Sic Bo tõenäosus ja väljamaksed
Sic Bo parimad panused

Sic Bo parimad panused

Erinevatel mängijatel on erinevad eelistused soovitud panuste tüübi osas. Peamiselt hoolitsevate panuste kogusummal on 1 - 1 võimalus pakkuda rahuldust pakkuvaid tulemusi. Kombineeritud panuste koefitsiendid on 6 kuni 1, mis tähendab, et iga ühiku panuse eest makstakse 6 ühikut.

Üksikpanuste koefitsiendid on 2 kuni 1, kahekordsete panuste koefitsiendid 71-1. Kolmekordsete koefitsientide koefitsiendid on koefitsiendid 35-1. Mängijad saavad oma mängukogemusi vastavalt vajadusele kohandada. Online-kasiinodel on maja eelis, kus kaotaja mängureaga mängijad saavad kontrollimata kaotamist jätkata, kui nad ei logi välja.

Sic Bo parimad panused
Sic Bo strateegiad

Sic Bo strateegiad

Sic Bo on täielikult mõeldud lõbumänguna ja iga täringute veeremist pole võimalik täpselt ennustada. Garantiide puudumine tähendab, et mängijad peaksid püüdma läbi viia suurepäraseid strateegiaid, et panustada tulemusele. Mängijad peavad vältima kontrollimatut sattumist, kuna nad jälitavad ennustused, mis tõenäoliselt kaotavad.

Kandmine võib põhjustada selle, et keegi mängib kontrollimatult rohkem mänge, mis võib põhjustada selliseid probleeme nagu sõltuvus ja liigse raha kaotamine. Mängijad peavad panuse tegemisel püüdma oma eelise kaotada, kuna sellised võimalused võimaldavad mängijatel võita ükskõik millise panusega.

Sic Bo strateegiad