Sic Bo kasiinomängude strateegiad ja näpunäited

Uudised

2021-07-21

Hiinast pärit Sic Bo on Aasias tohutult populaarne kasiinomäng, mis kogub kuulsust mujal maailmas. Nagu jama, mängitakse ka Sic Bo täringutega. Erinevus seisneb selles, et võitja väljaselgitamiseks on krõpsude jaoks vaja mitu täringurulli, samas kui Sic Bo's on iga täringuviske tulemuseks see, et mängijad võidavad või kaotavad panused.

Sic Bo kasiinomängude strateegiad ja näpunäited

Sic Bo kasiinomängud on lõbusad ja tempokad ning mängijatel on potentsiaali võita suuri. Kuna iga täringuviske võib tuua võidu, peaksid mängijad kaaluma strateegia väljatöötamist panuse maksimeerimiseks. Siin on mõned näpunäited nii algajatele kui ka ekspertidele, mida RNG Sic Bo või live-kasiino Sic Bo mängimisel meeles pidada.

Mõista kihlveovalikuid

Ehkki Sic Bo on enamasti õnnemäng, võib õigete ennustuste tegemine suurendada mängija võiduvõimalusi. Sõltuvalt mängukogemusest ja asjatundlikkusest on valida erinevate panustamiskombinatsioonide vahel.

  • Väikesed / suured panused. Need panused sobivad algajatele, kuna need on kõige turvalisemad panused. Ehkki nende väljamaksemäär on väike 1: 1, on neil ka madal majaäär, 2,78%. Suhteliselt madala riski tõttu on need ideaalsed ka mängijatele, kellel on väike pangakonto.

  • Kombineeritud panused. Seda tüüpi panuste korral saavad mängijad valida kaks erinevat numbrit, mis nende ennustuste kohaselt ilmuvad järgmisesse täringuveeret. Kahele erinevale numbrile panustades on neil pärast täringuveeretamist suurem võimalus võita.

  • Suuremate väljamaksetega ennustused. Üks näide on konkreetne kolmikpanus, mis makstakse siis, kui mängija on ennustanud õiget kolmekordset kombinatsiooni nagu 2-2-2 või 5-5-5. Tõeline koefitsient sellise tulemuse veeretamisel on 216 ühele; väljamakse koefitsient on aga 180 kuni 1.

Meister Sic Bo koolituse järgi

Ehkki puudub strateegia, mis garanteeriks 100% võidu igal täringuviskel, võib sageli mängimine aidata kellelgi mängu paremini tunda, reeglitest lähemalt aru saada ja enesekindlust pärisraha eest mängida.

Hea uudis on see, et paljudes online-kasiinodes pakutakse palju Sic Bo kasiinomänge, mida saab tasuta mängida. Mõned neist online-kasiinodest ei nõua mängijatelt isegi Sic Bo demomängude mängimiseks konto registreerimist. Seega saavad mängijad oma oskusi mängu järel lihvida, riskimata rahaga.

Valige kõrgepalgalised ja mainekad kasiinod

Kõiki veebikasiinosid pole loodud võrdselt. Kuigi Internetis on palju suurepäraseid hasartmängusihtkohti, on ka üsna palju varjuküljel tegutsevaid. Selleks, et vältida pettusi või negatiivset online-kasiinokogemust, pidage Sic Bo kasiinosid otsides silmas järgmisi kaalutlusi.

  • Saadavus mängija elukohariigis
  • Kasiinol on seaduslik litsents
  • Turvaprotokollid, mida kasutatakse rahalise ja isikliku teabe turvalisuse tagamiseks
  • Pakutavad väljamaksed, boonused ja kampaaniad
  • Klienditoe kättesaadavus ja reageerimisvõime

Nii algajad, edasijõudnud mängijad kui ka suured rulluisutajad saavad strateegiliselt mängides oma pangaraha maksimaalselt ära kasutada ja samal ajal lõbusalt aega veeta. Nagu paljudes teistes online-kasiinomängudes, on ka Sic Bo'is usaldusväärse strateegia väljatöötamine väärt aega ja vaeva, kuna see võib märkimisväärselt suurendada mängija võiduvõimalusi.

Peamised saladused, kuidas Live Sic Bo-s võita
2021-12-08