Uudised

September 15, 2021

Kõrge riskiga strateegia Sic Bo mängijate seas

Liis Mägi
WriterLiis MägiWriter

High rolleritel on tohutu rahakott, mis on valmis seda kahekordistama või jackpoti võitma igas kasiinomängus. Uurime kõrge riskiga strateegiat, mis võib muuta teid miljonäriks.

Kõrge riskiga strateegia Sic Bo mängijate seas

Enim premeeritakse kasiinomängijaid, kellel on isu suure riski järele. Kuid kõrge riskiga mängimine ei sobi kõigile. Mõnikord jõuavad riskantsed panused tohutute kaotusteni. Seetõttu on kõrge riskiga panustamine reserveeritud kõrgete veeretajatele. Tohutu rahakott võimaldab võtta palju kaotusi ja jätkub laua taga istumiseks. Suure riskiga mängimine mängudel, mille võitmiseks on vaja strateegiat, on mõttekam. Kui rääkida sellisest mängust nagu Sic Bo, kus tulemus on juhuslik, võivad suurte rahade panused minna mõlemal viisil.

See tähendab; tulemust ei saa kuidagi ennustada. Sellegipoolest suurendavad tohutud panused tulemuse ootamise põnevust. Sic Bo -s teevad nad niigi põneva mängu veelgi lõbusamaks. Järgmised jaotised sisaldavad strateegiaid, mida saate kasutada kõrge riskiga Sic Bo mängimisel.

Kuidas matemaatika mõjutab Sic Bo võitu

Mis tahes kasiinomängu koefitsiendid arvutatakse tõenäosusreeglite järgi. Teisisõnu, suure tõenäosusega tulemus on haruldase tulemusega võrreldes väike. Kasiinod, mis pakuvad liikmetele võimalust Sic Bo's panustada arvuta koefitsiendid sellel viisil. Seetõttu on suurtel/väikestel panustel väga väike koefitsient.

Panustamisvõimalused Sic Bo's

Suured/väikesed panused on põhipanused, mida mängijad saavad Sic Bo -s mängida. Piisava kogemusega mängijad mitmekesistavad oma panustamist teiste panustamisvõimalustega, nagu allpool kirjeldatud:

 • Paaritu- Täringuväärtus on paaritu arv, välja arvatud kolmekordne
 • Paaris- täringud annavad paarisarvu, välja arvatud kolmik
 • Konkreetsed kolmikud/kõik/- kõik täringud peatuvad ja näitavad ülemist nägu kindlat numbrit
 • Konkreetsed paarismängud: vähemalt kahel täringul on kindel number. Kolmas võib olla erinev
 • Kõik Alls/Triple: Kõik numbrid võivad ilmuda kõigil täringutel
 • Kokku kolm täringut: tulemuseks on üks järgmistest valikutest: 11 või 10, 12 või 9, 13 või 8, 14 või 7, 15 või 6, 16 või 5, 17 või 4
 • Täringukombinatsioonid: Kaks täringut näitavad kindlat numbrikomplekti. Need peavad olema erinevad
 • Üks täringupanus: 6, 5, 4, 3, 2 või 1 ilmub kolmele, kahele või ühele täringule
 • Nelja numbrikombinatsioonid: täringud näitavad mis tahes kolme numbrit järgmistest nelja numbrikomplektidest: | 6, 5, 4, 3 | 6, 5, 3, 2 | 5, 4, 3, 2 | 4, 3, 2, 1
 • Kolm ühe numbri kombinatsiooni: täringud näitavad mis tahes kolme konkreetset numbrit
 • Konkreetne kahekordse ja ühe numbri kombinatsioon: kaks täringut näitavad kahte konkreetset numbrit, kolmas on erinev (kuid konkreetne) number

Kõrge riskiga Sic Bo strateegia

Suurima riskiga panus Sic Bo -s on “konkreetne kolmikpanus”. Kui soovite riskide juhtimisel panustada kolmestele, on parim panus „Kõik kolmikud”. Saate väiksema väljamakse, kuid suurendate oma võiduvõimalusi.

Järeldus

Kõik ülaltoodud jaotises tehtud panused on seotud nende riskitasemega. Kokkuvõttes on Sic Bo õnnemäng. Seetõttu ei ole teil garantiid võita iga kord, kui täringud veeretatakse. Kui mängite oma lõbuks, peaks piisama positiivse tulemuse ootamise põnevusest. Pidage meeles, et hasartmängud tekitavad sõltuvust; seega peate mängima vastutustundlikult.

About the author
Liis Mägi
Liis Mägi
About

Liis Mägi, Eesti tõusev täht online-kasiinomängude lokaliseerimises, tabab mängu olemust, põimides sisse Eesti rikka kultuurialatoon. Tema lähenemine ühendab globaalse kõlapinna kohaliku hõnguga.

Send email
More posts by Liis Mägi
undefined is not available in your country. Please try:
Peamised saladused, kuidas Live Sic Bo-s võita
2021-12-08