Sic Bo Dragons (Wazdan) Mängu ülevaade: 4-täringuline megavõit

Uudised

2021-09-29

Sic Bo Dragons on selle värskendatud versioon Sic Bo Wazdani mäng. See sisaldab iidsest Hiinast pärit algse mängu elemente ja lisas uusi aspekte, näiteks nelja täringut kolme asemel. Selle tulemusel pakub uusim versioon mängijatele veel kuus võiduvõimalust. Lisaks on mängus õnnelikke draakoneid. Nagu hiina uskumused, annavad draakonid mängijale megavõidu kordaja, mille suurus on X1240 nende panusest.

Sic Bo Dragons (Wazdan) Mängu ülevaade: 4-täringuline megavõit

Funktsioonid

Wazdan tegi Sic Bo Dragonsi kokkupanemisel suurepärast tööd. Sel põhjusel saab iga mängija mängu käivitamisel põnevust. Lähme üksikasjalikult iga selle tähelepanuväärse funktsiooni juurde.

 1. Teema ja graafika

Mängul on ainulaadne idamaine teema mitmevärvilisel taustal. Kaks majesteetlikku draakonit seisavad laua mõlemal küljel, esindades õnne, varandust ja auhindu. Liides sisaldab pilkupüüdvat graafikat ja sama atraktiivseid taustaheliefekte.

 1. Värvide tabeli muutmine

Mängu liides on kolmes erinevas värvitoonis; roheline, punane ja sinine. Mängijad saavad enne mängu algust iga värvi vahel vahetada, et tunda iga vooru isiklikku tunnet.

 1. 3 kiiruse režiimi

Mäng võimaldab kasutajatel määrata mängu kulgemise kiiruse. Mängu testinud mängijate sõnul on ülikiire režiim kõige põnevam. Selles režiimis saate mängu seadistada, kasutades ekraanil olevat gepardiikooni.

 1. Mobiili optimeerimine

Sic Bo Dragons toimib kõigil hästi seadmed, sealhulgas mobiilseadmed. Sellega seoses kohandatakse laua suurust vastavalt ekraani orientatsioonile. Seetõttu saavad mängijad mängu nautida nii vertikaalselt kui ka horisontaalselt hoitud seadmetega.

 1. Toetatud keeled

Mängu tegemisel sihtisid arendajad mängijaid kogu maailmas. Mäng toetab enim räägitud keeli, sealhulgas inglise, prantsuse, itaalia, hispaania, vene ja hiina keelt.

Panuste valikud

Mängijad kasutavad Sic Bo Dragonit mängides nelja täringut. Lainetusefektina on mängul lisa panustamisvõimalused. Kokku saavad mängijad teha ühe järgmistest kuuest panusest:

 • Topeltpanus: mängijad panustavad, et kui kolm täringut peatuvad, kuvatakse kaks kindlat numbrit. Panus maksab välja suhtega 7: 1
 • Summa panus: saate panustada numbrite summale, mida eeldatavalt kolmel täringul näidatakse. See panus maksab välja suhte vähemalt 7: 1 ja maksimaalselt 69: 1.
 • Väike ja suur panus: väike panus võidab, kui kolme täringu tulemuste summa on väiksem või võrdne 10. Suur panus võidab, kui kolme täringu summa on üle 10. Mõlema panuse väljamakse suhe 2: 1
 • Paar: Mängijad võidavad selle panuse, kui kaks täringut näitavad sama numbrit ja maksavad suhtega 13: 1
 • Kolm ja neli-of-a-kind: kolm ainulaadset ennustab konkreetseid numbreid, mis kuvatakse kolmel täringul, ja maksab välja suhte 205: 1. Nelja-tüüpi panus ennustab konkreetseid numbreid, mis ilmuvad kõigil neljal täringul, ja maksab välja suhte 1240: 1.
 • Hasartmängupanus - õnnemängupanuse funktsioon võimaldab võitjatel õnne korral kahekordse väljamakse saamiseks oma võidud tagasi panustada. Võite valida õnnemängude panuse või loobuda sellest pärast iga võitu.

Pidage meeles

Sic Bo Dragons Wazdanist on Sic Bo traditsioonilise mängu loominguline uusversioon. Täiendavad panustamisvõimalused muudavad mängu põnevamaks ja õnnemängude panuste tõstmine võimaldab teil panuseid suurendada. Proovige mängu igal Wazdaniga koostööd tegeval online -kasiinol.

Peamised saladused, kuidas Live Sic Bo-s võita
2021-12-08